Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya hipnoz eğitimi tarihlerimiz.

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

İstanbul, Antalya, Bursa, Ankara ve İzmir’deki sertifikalı hipnoz eğitimlerimizin güncel tarihleri ve geniş bilgi için TIKLAYINEğitime kayıt başvurusu için e-posta veya telefonla irtibata geçmekten çekinmeyin.

Sertifika Örneği

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi Ücretleri

1600TL+KDV
  • 2 Tam Gün Eğitim + BONUSLAR
  • Kredi kartına 12 aya kadar TAKSİT imkanı!
  • İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa
Hipnoz Eğitimi GENİŞ BİLGİ SAYFASI İçin TIKLA

Sertifikalı Eğitim

Katılımcılara "KATILIM SERTİFİKASI", aşağıda belirtilen +BONUS öğretilerin tamamı ve 145 sayfalık özgün eğitim materyali verilmektedir!

Eğitmen

Burak-214x321px-HMI-frame

Burak Uçkun, C.Ht.

Burak Uçkun, Klinik Hipnoterapi eğitimini dünyada ulusal akreditasyona sahip ilk Hipnoz Akademisi olan, Los Angeles’ta bulunan Hypnosis Motivation Institute (HMI – College of Hypnotherapy)‘de aldı. Dünyada türünün en geniş kapsamlı akredite programına sahip olan bu köklü hipnoz akademisi, ABD’de 50 yılın üzerinde geçmişiyle dünyanın en önemli hipnoz akademileri arasında ilk sırada gösterilmekle beraber, diploması American Hypnosis Association onaylıdır. Burak Uçkun, American Hypnosis Association’un akredite hipnoterapistler listesinde yer almakla beraber ABD’de 1972 yılında kurulmuş olan “AFL-CIO Hypnotherapists Union Local 472” lisansına da sahiptir. 47 yaşında olan Burak Uçkun, “Klinik Psikoloji Yüksek Lisans” eğitimine Beykent Üniversitesi’nde (tez yazma aşamasında) devam etmektedir Hypnotistanbul Bilinçaltı Değişim ve Hipnoz Merkezinin kurucusu Burak Uçkun, Uzm. Klinik Psikolog Ayşecan Yemeniciler ile birlikte Psikovital Terapi ve Danışmanlık Merkezi‘nin de  kurucu ortağıdır. Eğitmen Burak Uçkun hakkında daha geniş bilgi için ana menüdeki Hakkımızda bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Kursiyer Yorumları

“Hipnoz alanındaki teknikler ve uygulama konusunda Burak hocamın yetkinliğini ve deneyimini görmekten memnun oldum. Çok kapsamlı ve pratik bilgilerle dolu bir giriş oldu bu alana. Psikiyatrist olduğum için klinik pratikte hipnoz benim için yararlı bir çözüm seçeneği olacak. Eğitim mekanı, koşulları ve imkanları çok keyifliydi, çok memnun kaldım.  Eğitimin en beğendiğim yönü uygulamalı olması ve çok kapsamlı döküman verilmesi.”

Tahsin E., Psikiyatrist Hekim

“Yetkin ve etkin bir hoca tarafından uzun bir konu çok eğlenceli hale geldi. Eğitim kalitesi çok başarılı ve keyifli. Kocaman bir eğitim kitapçığı verilmesini ve bol demonstrasyon olmasını beğendim.”

Ünal B., Profesör Doktor

“Burak hocanın konu hakkındaki bilgi ve tecrübesi, kullandığı yöntem ve teknikler benim için çok etkileyiciydi. İşlenilen konuların çok detaylı bir şekilde örneklendirilerek kitap haline getirilip bize taktim edilmesi de eğitim sonrası için kalıcı bir kaynak oldu. Bunun için çok teşekkür ediyorum. Harika bir eğitim oldu. Hatta eğitimlerinize tekrar gelmek istiyorum. Konuların detaylı ve demo edilerek anlatılmasının öğrenmem yönünde kalıcılık sağlamasında çok faydalı olacağını düşünüyorum.”

Saadet E., Eğitmen, Kariyer Psikolojik Danışman

“Her şey ve hocam siz harikaydınız! İyi ki, iyi ki buradayım. Ne çok katkınız oldu. Özenli ve detaycı oluşunuz… Bu eğitimin hayatımın her alanında fayda sağlayacağını düşünüyorum. Bu tarz eğitimleri çeşitlendirmenizi istiyorum.”

Gülsüm T., Yaşam Koçu

“Sayın Burak Hocam, sizden aldığım temel hipnoz eğitimi sonrasında bilinçaltı regresyonlarında karşılaştığım aşırı kontrolcü ve analitik olan danışanlarımda yaşadığım zorlukları çok daha kolay aşıyorum ve verdiğim değişim seminerlerinde sizi kaynak göstererek zihin kuramından bahsediyorum. Eğitim sonrasında bile devam eden sıcak ilginiz ve öğrettikleriniz için teşekkürlerimi kabul edin lütfen.”

Dilek Ç., İletişim Fakültesi Eğitmeni ve Regresyon Terapisti

“Eğitimin çok faydalı olduğunu, gelişime açık uzun süreli olabilecek kadar değerli bilgiler içerdiğini ve devamının olması gerektiğini düşünüyorum. En beğendiğim yünü, eğitimin çok sesli ve diyaloglu oluşu.”

Fatih D., Emniyet Mensubu

“Eğitim ve eğitmenden memnun kaldım, uygulamalarla konunun pekiştirilmesi ve hazırlanan dökümanlar eğitimden maksimum verim almamı sağladı. Her türlü detaya değinildi; hipnozun ne konularda yapılabileceği ve ne konularda yapılmaması gerektiği de anlatıldı. Öğrendiğim otohipnozla hayatımdaki sorunların bazılarını kendim giderebileceğimi düşünüyorum.”

Ali S., Bilgisayar Müh.

“Eğitmen gerçekten Hipnoz alanında çok donanımlı ve bilgili. Hipnozla ilgili etik olarak ne konularda hipnoz yapılması ve yapılmaması gerektiği de dahil olmak üzere çok doyurucu bir eğitimdi. İnteraktif olması beğendiğim yönü.Hayatımı kolaylaştıracağını ve fobilerimde de yardımcı olacağını düşünüyorum. Danışanlarıma da uygulayacağım.”

Ceyda A., Astrolog ve EFT Uzm.

“Eğitmen çok detaylı, canlandıracak şekilde, etik değerlere de sahip, örneklemelerle eğitimi çok güzel bir şekilde aktardı. Eğitim kişinin gelişim yolculuğuna yeni ufuklar açacak ve eğitim kitapçığının doluluğu ve detaylılığı ile, unutulmayacaktır. Sorunlarla baş etmek için yöntemlerin olduğunu görmek, deneyimlemek güzeldi. Stres, öfke, eğitim ve çocuk gelişiminde kullanacağımı, sevdiklerime de aktaracağımı düşünüyorum.”

Murat Ç.

“Burak Bey anlatımınız örneklendirmeleriniz ve pratikleriniz sayesinde akıcı ve esprili bir dille sıkılmadan geçen iki gün… Kendi hayatımda ve kariyerimde çok  büyük pozitif etkileri olacağı konusunda eminim.”

Ebru Ç., Regresyon Terapisti

“Eğitimin ve eğitmenin pozitif enerji verdiğini düşünüyorum. hayatımda yeni bakış açısı kazandırdığını hissediyorum.Anlatımın akıcı olması, uygulamalı olması sebebiyle kalıcı olacağını düşünüyorum. Bu eğitimin kendi kişisel gelişimim açısından da hayatımı kolay ve konforlu hale getireceğini düşünüyorum.”

Meziyet M.

“Eğitim kesinlikle beklentilerimi karşıladı. Burak hocamın eğitmen yönünün çok güçlü olduğunu düşünüyorum. Katıldığım eğitimlerin en verimlilerinden olduğunu söyleyebilirim. Hem kariyerimde hem de özel hayatımda kesinlikle kullanabileceğim bir yönteme ulaştığımı düşünüyorum.”

H.K., Yaşam Koçu

İletişim

EĞİTİME BAŞVURU İÇİN  İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Bu sayfada detaylıca yer verilen sertifikalı hipnoz eğitimi bir “TEMEL HİPNOZ EĞİTİMİ“dir. Bu eğitim hipnozun en temel ve en popüler uygulama alanlarını kapsasa da daha derin problemlerde ve hipnozun klinik alanlarındaki uygulamalar sadece hekim, psikolog ve psikiyatrist hekimlerin yetki alanındadır. Temel Hipnoz Eğitimi’ne üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olmuş, hipnoz ve kişisel gelişim uygulamalarına ilgi duyan, asgari iletişim becerilerine sahip olan, her meslek grubundaki katılımcılara açıktır. Katılım şartlarını karşılıyorsanız İzmir hipnoz eğitimi veya İstanbul hipnoz eğitimi tam size göre. Kayıt kabul için önce telefon mülakatı yapmaktayız, kayıt için telefon veya e-posta ile irtibata geçebilirsiniz.

Bonus eğitim olan “Zihinsel Banka” eğitiminin tanıtım videoları