Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya hipnoz eğitimi tarihlerimiz.

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

İstanbul, Antalya, Bursa, Ankara ve İzmir’deki sertifikalı hipnoz eğitimlerimizin güncel tarihleri ve geniş bilgi için TIKLAYINEğitime kayıt başvurusu için e-posta veya telefonla irtibata geçmekten çekinmeyin.

Sertifika Örneği

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi Ücretleri

1600TL+KDV
  • 2 Tam Gün Eğitim + BONUSLAR
  • Kredi kartına 12 aya kadar TAKSİT imkanı!
  • İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa
Hipnoz Eğitimi GENİŞ BİLGİ SAYFASI İçin TIKLA

Sertifikalı Eğitim

Katılımcılara "KATILIM SERTİFİKASI", aşağıda belirtilen +BONUS öğretilerin tamamı ve 145 sayfalık özgün eğitim materyali verilmektedir!

Eğitmen

Burak-214x321px-HMI-frame

Burak Uçkun, C.Ht.

Burak Uçkun, Klinik Hipnoterapi eğitimini dünyada ulusal akreditasyona sahip ilk Hipnoz Akademisi olan, Los Angeles’ta bulunan Hypnosis Motivation Institute (HMI – College of Hypnotherapy)‘de aldı. Dünyada türünün en geniş kapsamlı akredite programına sahip olan bu köklü hipnoz akademisi, ABD’de 50 yılın üzerinde geçmişiyle dünyanın en önemli hipnoz akademileri arasında ilk sırada gösterilmekle beraber, diploması American Hypnosis Association onaylıdır. Burak Uçkun, American Hypnosis Association’un akredite hipnoterapistler listesinde yer almakla beraber ABD’de 1972 yılında kurulmuş olan “AFL-CIO Hypnotherapists Union Local 472” lisansına da sahiptir. 1971 doğumlu olan Burak Uçkun, “Klinik Psikoloji Yüksek Lisans” (tezli) eğitimini Beykent Üniversitesi’nde tamamlamıştır Hypnotistanbul Bilinçaltı Değişim ve Hipnoz Merkezinin kurucusu Burak Uçkun, Uzm. Klinik Psikolog Ayşecan Yemeniciler ile birlikte Psikovital Terapi ve Danışmanlık Merkezi‘nin de  kurucu ortağıdır. Eğitmen Burak Uçkun hakkında daha geniş bilgi için ana menüdeki Hakkımızda bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Kursiyer Yorumları

“Hipnoz alanındaki teknikler ve uygulama konusunda Burak hocamın yetkinliğini ve deneyimini görmekten memnun oldum. Çok kapsamlı ve pratik bilgilerle dolu bir giriş oldu bu alana. Psikiyatrist olduğum için klinik pratikte hipnoz benim için yararlı bir çözüm seçeneği olacak. Eğitim mekanı, koşulları ve imkanları çok keyifliydi, çok memnun kaldım.  Eğitimin en beğendiğim yönü uygulamalı olması ve çok kapsamlı döküman verilmesi.”

Dr. Tahsin E., Psikiyatrist Hekim

“Yetkin ve etkin bir hoca tarafından uzun bir konu çok eğlenceli hale geldi. Eğitim kalitesi çok başarılı ve keyifli. Kocaman bir eğitim kitapçığı verilmesini ve bol demonstrasyon olmasını beğendim.”

Prof. Dr. Ünal B., Profesör Doktor

“Burak hocanın konu hakkındaki bilgi ve tecrübesi, kullandığı yöntem ve teknikler benim için çok etkileyiciydi. İşlenilen konuların çok detaylı bir şekilde örneklendirilerek kitap haline getirilip bize taktim edilmesi de eğitim sonrası için kalıcı bir kaynak oldu. Bunun için çok teşekkür ediyorum. Harika bir eğitim oldu. Hatta eğitimlerinize tekrar gelmek istiyorum. Konuların detaylı ve demo edilerek anlatılmasının öğrenmem yönünde kalıcılık sağlamasında çok faydalı olacağını düşünüyorum.”

Psk. Saadet E., Eğitmen, Kariyer Psikolojik Danışman

“Hipnoz eğitimi çok güzel ve öğreticiydi. Umduğumdan daha iyi geçti. İki gün sürmesine rağmen tüm gün dikkatimi toplayabildim, hipnoz uygulama konusunda çok şey öğrendim. Önüme yepyeni bir ufuk açıldı. Aslında hayatımızın çoğunun hipnoz olduğunu keşfettim.”

Op. Dr. Selma K., Göz Doktoru

“Sayın Burak Hocam, sizden aldığım temel hipnoz eğitimi sonrasında bilinçaltı regresyonlarında karşılaştığım aşırı kontrolcü ve analitik olan danışanlarımda yaşadığım zorlukları çok daha kolay aşıyorum ve verdiğim değişim seminerlerinde sizi kaynak göstererek zihin kuramından bahsediyorum. Eğitim sonrasında bile devam eden sıcak ilginiz ve öğrettikleriniz için teşekkürlerimi kabul edin lütfen.”

Dilek Ç., İletişim Fakültesi Eğitmeni

“Eğitimin çok faydalı olduğunu, gelişime açık uzun süreli olabilecek kadar değerli bilgiler içerdiğini ve devamının olması gerektiğini düşünüyorum. En beğendiğim yünü, eğitimin çok sesli ve diyaloglu oluşu.”

Fatih D., Emniyet Mensubu

“Eğitim ve eğitmenden memnun kaldım, uygulamalarla konunun pekiştirilmesi ve hazırlanan dökümanlar eğitimden maksimum verim almamı sağladı. Her türlü detaya değinildi; hipnozun ne konularda yapılabileceği ve ne konularda yapılmaması gerektiği de anlatıldı. Öğrendiğim otohipnozla hayatımdaki sorunların bazılarını kendim giderebileceğimi düşünüyorum.”

Ali S., Bilgisayar Müh.

“Teknik ve pratiğin en işlevsel şekilde birleştirilerek, normal bir öğrenim sürecinden daha kalıcı halde bilgilerin zihnimize işlendiği, keyifli ve uzmanlar adına da mesleki ve psikolojik bağlamda kendi kendimize yetebilme becerileri elde ettiğimiz bir eğitim süreciydi. Her şey için çok teşekkür ederim”

Psk. Gülsün B., Psikolog

“Eğitime katılmadan önce araştırmam sırasında internet sitesinin çok net, anlaşılır dilde ve ayrıntılı olmasının yanı sıra çok emek ve bilgi birikimi içermesi ilgimi çekmişti. Eğitime katıldığımda ise Burak Bey’in engin bilgisi ve en önemlisi bize bunu aktarım şekli inanılmaz güzel ve etkileyiciydi. Eğitimi karmaşık hale getirip ulaşılmaz gibi göstermelerden uzak, çok yalın ve akıcı bir dille anlatması takdire şayan. Efendi kişiliği mütevazılığı, yaklaşımı ve tavrı kendine hayran bıraktırdı.”

Canan G., Uzman Hemşire

“Burak Bey konusunda çok ehil, profesyonel bir eğitimi bizimle paylaştı. Bir hekim olarak kendi adıma çok şey öğrendim. Bu teknikleri günlük hayatımda ve bana danışan kişilerde faydalı bir biçimde kullanabileceğimi düşünüyorum. İki gün çok keyifli ve gerçekten bilimsel bir eğitim aldığımı düşünüyorum.”

Dr. Hülya A., Aile Hekimi

“Her şey ve hocam siz harikaydınız! İyi ki, iyi ki buradayım. Ne çok katkınız oldu. Özenli ve detaycı oluşunuz… Bu eğitimin hayatımın her alanında fayda sağlayacağını düşünüyorum. Bu tarz eğitimleri çeşitlendirmenizi istiyorum.”

Gülsüm T., Yaşam Koçu

Burak Bey eğitimi çok anlaşılır ve profesyonel bir dil ile anlattı. Katılımcılara en büyük katkısı ise başarılı bir uygulayıcı olma konusunda verdiği güven duygusu. Doğru hipnoterapi ve hipnoz uygulama konusunda güven verirken sınırları da çok net öğretti. Eğitimin somut bilimsel temellere dayanması, eğitimin benim için çok verimli ve keyifli olmasını sağladı.

Psk. Sema D., Psikolojik Danışman, Aile Danışmanı

Eğitim çok verimli oldu, keyif aldım. Zihnimdeki hipnoz hakkındaki bazı boşlukların dolmasını sağlayan bir eğitimdi.Konunuza hakimiyetiniz ve aktarma beceriniz için sizi kutlarım. Kursiyer seçiminizi de çok başarılı buldum.

Dr. Halil İ. D., Hekim

Eğitim sırasında dikkatimizi konuya odaklama konusundaki sabırlı ve usta tavrınız eğitimci farkınızı ortaya koyuyor. Daha az tıbbi, yüzeysel ve daha az bilimsel bir eğitimle karşılaşacağımı düşünüyordum, itiraf ediyorum, feci şekilde yanılmışım. Harika bir eğitimdi!

Uzm. Hemşire Meltem B., Nöroloji Hemşiresi

İletişim

EĞİTİME BAŞVURU İÇİN  İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Bu sayfada detaylıca yer verilen sertifikalı hipnoz eğitimi bir “TEMEL HİPNOZ EĞİTİMİ“dir. Bu eğitim hipnozun en temel ve en popüler uygulama alanlarını kapsasa da daha derin problemlerde ve hipnozun klinik alanlarındaki uygulamalar sadece hekim, psikolog ve psikiyatrist hekimlerin yetki alanındadır. Temel Hipnoz Eğitimi’ne üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olmuş, hipnoz ve kişisel gelişim uygulamalarına ilgi duyan, asgari iletişim becerilerine sahip olan, her meslek grubundaki katılımcılara açıktır. Katılım şartlarını karşılıyorsanız İzmir hipnoz eğitimi veya İstanbul hipnoz eğitimi tam size göre. Kayıt kabul için önce telefon mülakatı yapmaktayız, kayıt için telefon veya e-posta ile irtibata geçebilirsiniz.

Bonus eğitim olan “Zihinsel Banka” eğitiminin tanıtım videoları